Prípravok na rast vlasov

Prečítajte si recenzie. Špecializujeme sa na obnovu rastu nových vlasov, rýchlejší rast vlasov.

Každý, kto chce mať neodolatený vzhľad vlasov, ktoré neustále rastú a zväčšujú svoj objem, sa musí o svoje vlasy starať, pričom kľúčová je práve vlasová výživa.

Prírodné doplnky VitcoHair doprajú vlasom luxusnú starostlivosť. Máme unikátne zloženie s pätnástimi účinnými látkami, ktoré pôsobia blahodárne na rast a kvalitu vlasov. Medzi ne patria napríklad vybrané vitamíny, minerály, kolagén, hyaluronát, meď, selén, biotín a ďalšie prospešne stimulujúce látky. Zloženie produktu je veľmi účinné.

Skvelé výsledky sú overené zákazníkmi. Máme preukázaný účinok. Nechajte si VitcoHair odporučiť od našich zákazníkov. Naši zákazníci si najčastejšie chvália, že majú rýchlejší rast vlasov, sú hustejšie, prirodzene lesklejšie, prestali sa štiepiť a nemajú problémy s vypádaním vlasov.

Produkty značky Vitco sa vyznačujú tým, že sú z čisto prírodných látok a nenájdete v nich žiadnu nežiaducu chémiu. Sú vhodné pre diabetikov, tehotné a dojčiace ženy, ale je vhodné sa o užívaní poradiť so svojím lekárom.

Skvelá referencie doplnku na vlasy Vitco HairSkvelá referencie doplnku na vlasy Vitco HairSkvelá referencie doplnku na vlasy Vitco HairSkvelá referencie doplnku na vlasy Vitco HairSkvelá referencie doplnku na vlasy Vitco Hair

Produkt VitcoHair vie:

  1. Zrýchľuje rast vlasov, pomáha pri regenerácii vlasov
  2. Zvyšuje kvalitu vlasov (rozstrapkané končeky, lámavé vlasy, malý objem vlasov, mastné vlasy)
  3. Pomáha s kvalitou vlasov aj v období tehotenstva

 

Zvoľte si VitcoHair podľa vašej potreby:

> 45 denná kúra

> 135 denná kúra

Recenzie

Dobrý deň, musím povedať, že som úplne spokojná!! ❤️ Takto skvelý výsledok som nečakala, a to hneď po pár týždňoch? No jednoducho Wau. Tak kvalitné vlasy som nikdy nemala, sú oveľa pevnejšie a hustejšie. Určite budem objednávať ďalšie balenie! 

Po pôrode a dojčení dostali vlasy naozaj zabrať a hľadala som niečo, čo bude skutočne účinné. Napokon som našla tieto dokonalé kapsule VitcoHair. Vlasy sú pevnejšie, prirodzene lesklejšie a prestali sa strapkať. Budem pokračovať v užívaní a dosiahnem aj to, že sa prestanú lámať, aj keď už teraz je to lepšie. Navyše sú kapsule bez chémie, to je ďalší veľký plus. Takže určite odporúčam vyskúšať.

Už po 2 týždňoch užívania VitcoHair pociťujem a pozorujem zmeny. Končeky sú zacelené a vlasy sa krásne lesknú a dokonca sa aj menej mastia. Určite tento produkt odporúčam pre všetkých, čo sa o seba radi starajú. Super.

Moje vlasy boli na tom už niekoľko rokov stále rovnako. Boli slabé, bez života as rozstrepenými končekmi. Skúšala som mnoho spôsobov, ako moje vlasy podporiť. Už som prestávala veriť, že mi niečo môže pomôcť. Nič mi ešte nepomohlo tak ako tieto kapsule. Obsahujú všetko, čo moje vlasy potrebovali a čo som im nebola schopná dať. Je to skrátka všetko, čo som potrebovala. Komplexnú starostlivosť pre moje vlasy, jednoducho a bez starostí.

Za mňa bomba! Dlho a bez úspechu som hľadala niečo, čo mi pomôže na riedke vlasy a vypadávanie vlasov. Toto zabralo na vlasy, ktoré mám teraz jemnejšie. Dokonca sa mi ani nestrapkajú. Odporúčam !!!

Mala som 135 dennú kôru a som veľmi spokojná, že som si ju kúpila. Vlasy krásne rastú a sú oveľa pevnejšie. Určite odporúčam.

Po dojčení a pôrode dostali moje vlasy zabrať. Napokon im doprajem poriadnu výživu a som vďačná tomuto produktu. Zaznamenala som rýchlejší rast. V kúre budem rozhodne pokračovať minimálne ďalšie tri mesiace a veľmi sa na nové vlasy teším.

Dobrý deň, rada by som sa podelila o svoju skúsenosť s kapsulami VitcoHair. Na odporúčanie mojej nevesty som vyskúšala tieto kapsule, pretože mi veľa vypadávajú vlasy a sú riedke. Zakúpila som 45 dennú kúru. Teraz mám ale veľkú radosť, pretože kapsule VitcoHair mi vlasy úžasne obnovili, zahusťujú sa a rastú mi aj nové vlasy. Neváhala som teda a kúpila ihneď 135 dennú kôru, pretože toto je investícia, ktorá sa vám mnohonásobne vráti. Mám veľkú radosť a veľmi ďakujem Vitco Herbal za ich úžasný výrobok.

VitcoHair mi odporučila moja známa. Najprv som tomu neverila, ale musím povedať, že ma to naozaj prekvapilo. Brala som pravidelne dve tabletky denne a už po dvoch týždňoch som videla na svojich vlasoch prvé zmeny.

Kúpila som si rovno 135 dennú kúru, pretože moja kamarátka si tento produkt veľmi vychvaľuje. Používaný už skoro mesiac a som tak nadšená. ♥️ Moje vlasy nevypadávajú, na dotyk sú hustejšie a narástla mi mnoho nových baby vláskov. Tento prírodný produkt je prírodné zlato.

Vyskúšala som 45-dennú kúru a bola som maximálne spokojná! Bez váhania som objednala toto väčšie balenie, pretože toto je investícia, ktorá sa oplatí. Vlasy rýchlejšie rastú, nestrapkajú sa a sú krásne pružné a lesklé. Ďakujem veľmi VitcoHair!

Ahoj všetci, kto uvažujete o kúpe vitamínkov. Ja ich užívam teraz už to bude desiaty deň a som úplne spokojná. Vlasy mám krásne jemné. Vyskúšala som cca tri druhy vitamínov pred týmito a žiadne výsledky neboli tak super ako tieto. Beriem dve kapsule denne pre maximálny efekt a už sa chystám, že priobjednám zásobu. Aj na Vianoce darčeky. Odporúčam.

Od tej doby, čo som začala používať tieto kapsule sa mi výrazne zlepšila strapkavosť vlasov a tiež lámavosť, navyše mi začali rásť ďalšie nové vlásky, čo som po pôrode s prvým dieťaťom veľmi ocenila. Teraz som znovu tehotná a užívam ich aj pri tehotenstve (ale radšej sa poraďte s lekárom, než ich začnite užívať, ak ste tehotná) a cítim sa skvele. Ďakujem Vitco Herbal za tento skvelý vynález.

 

Produkty značky Vitco sa vyznačujú tým, že sú z čisto prírodných látok a nenájdete v nich žiadnu nežiaducu chémiu. Sú vhodné pre diabetikov, tehotné a dojčiace ženy, ale je vhodné sa o užívaní poradiť so svojím lekárom.

Skvelá referencie doplnku na vlasy Vitco HairSkvelá referencie doplnku na vlasy Vitco HairSkvelá referencie doplnku na vlasy Vitco HairSkvelá referencie doplnku na vlasy Vitco HairSkvelá referencie doplnku na vlasy Vitco Hair

 

Zvoľte si VitcoHair podľa vašej potreby:

> 45 denná kúra

> 135 denná kúra

 

Máte na prvý pohľad husté vlasy, ale zdá sa vám, že už toľko nerastú?
Objavujú sa u Vás problémy s rastom alebo kvalitou vlasov?
Chcete mať husté, dlhé a hlavne silné vlasy, ktoré sa nelámu?
Aj napriek tomu, že sa o vlasy staráte, ako najlepšie viete, kvalita vlasov sa nezlepšuje?

> Prezrite si produkty VitcoHair