Lucie Vondráčková: Môj odkaz pre VÁS

Tohtoročný advent poteší všetkých fanúšikov Lucie Vondráčkovej - každým dňom by mala vyjsť jej nová pieseň, ktorej názov Lucie úzkostlivo tají. Čakanie si však môžete skrátiť ďalším "hitom", o ktorom Lucie hovorí vo svojom vianočnom posolstve.

Milí fanúšikovia, aj keď to nebol ľahký rok a všetko nasvedčuje tomu, že koniec roka nebude taký, ako sme si predstavovali, rád by som vám povedal toto: Nevešajte hlavu a nedovoľte, aby vás to položilo! Nakoniec všetko prekonáme a po búrke opäť vyjde slnko.

Áno, to sa ľahko povie. Otázka za milión dolárov však znie: Kde môžeme nájsť silu a vieru, aby sme veci zmenili?

Ako viete, hudba mi vždy pomáhala, máme ju v rodine. A preto na to tento rok vsádzam. – čoskoro vyjde moja nová pieseň, na ktoré som nesmierne hrdý. Dúfam, že každý tón a každý verš prinesie do vášho života radosť, optimizmus a kúsok "obyčajného" ľudského šťastia.

A pretože inšpirácie nie je nikdy dosť, dovolím si ešte jeden vianočný tip Harmonický darček:Parfém Vitco Perfect, ktorý sa stal mojím hitom roku 2021.Používam ho každý deň, či už som medzi ľuďmi, alebo len doma. Táto láska nehrdzavie...

Ak chcete darovať skutočný klenot a Potešte svojich blízkych skutočne exkluzívnym darčekom, s Vitco Perfect sa trafíte do vkusu každej modernej ženy.. Tento úžasný parfum určite neskončí niekde v kúte alebo na poličke, kde sa naňho zapráši (a bol tichou pripomienkou, že darčeky treba vyberať opatrne)..

Skôr. Pri každom použití Vitco Perfect vám pripomína, čo je v živote a vzťahoch skutočne dôležité: že na vás niekto myslí.. Že vás má niekto rád. Že ste pre nich dôležití. Stred jeho vesmíru. A ten "niekto" urobí čokoľvek, aby ste vy - žena jeho srdca - boli šťastná a aby ste boli dôkazom jeho lásky.

Chápem, že cena parfumu Vitco Perfect môže byť pre mnohých z vás vysoká. A preto ako veľvyslankyňa tohto zmyselného parfumu. dohodla zľavu vo výške 200 Kč.

Získanie zľavy je jednoduché: stačí ju zadať do príslušného poľa v košíku e-shopu. zľavový kód LUCIE. A pozor, tento zľavový kód funguje aj na všetky ostatné produkty, ktoré v e-shope Vitco objavíte. Jedinou podmienkou je nákup nad 1 000 Kč.

Vitco Perfect je pre mňa vyjadrením vnútornej sily, ktorú má každá sebavedomá a jedinečná žena. Viem, že každý z nás je taký, len to často skrývame niekde hlboko v sebe. A niekedy sa bojíme ukázať svoju jedinečnosť.

Som presvedčený, že stačí málo a naša osobnosť sa začne rozvíjať ako kvet ruže. A bude ešte krajšie voňať.

Ďakujem vám, že ste dočítali až sem, a prajem vám všetkým krásny predvianočný a vianočný čas. A veľa radosti pod stromčekom!

Vianoce nie sú o počte alebo veľkosti darčekov. Najväčšiu radosť často urobí nenápadná, malá krabička, ktorá obsahuje niečo, čo príjemcovi niečo hovorí: Chcem, aby si vedel, čo pre mňa znamenáš, viem, čo máš rád, a viem, aký si. – jednoducho PERFEKTNÉ.

Vaša Lucie V.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie