czech flagslovakia flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Dopravu máte ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Spísali sme pre vás niekoľko článkov o zdraví a našich produktoch.

Najnovšie články

05.09.2019
Každý, kdo chce mít neodolatelný vzhled vlasů, které neustále rostou a zvětšují svůj objem, se musí starat o své vlasy. Musí o ně dlouhodobě pečovat. Jak se lidově praví – bez práce nejsou koláče. To je první předpoklad. Nicméně ani to bohužel nemusí stačit.
06.07.2019
Každý človek je unikátny, či už povahou alebo vzhľadom. A každý má geneticky dané, aké bude mať v dospelosti vlasy. Samozrejme sa táto vizuálna stránka dá meniť pomocou všemožných prípravkov, nástrojov a pod. Pokiaľ máte od prírody vlnité vlasy, tento článok je presne pre Vás.
04.06.2019
Naša pleť je akousi vizitkou na prvý pohľad. Každý z nás prirodzene chce, aby jeho pleť bola čistá, vyživená a krásna. Čo pre to ale môžeme urobiť? To už veľké percento ľudí nevie. Poďme sa teda spoločne zamerať na najúčinnejšie postupy na zlepšenie našej pleti.
18.05.2019
Problémy vznikajú v sliznici, ktorou je vybavený vnútorný povrch tráviacej sústavy, močových ciest, rozmnožovacích orgánov a dokonca aj dýchacích ciest. Jej hlavné funkcie je mechanická a chemická ochrana tkanív, ktoré chránia pred vonkajšími vplyvmi prostredia a jej imunitný systém chráni tkanivá p
09.05.2019
Nespavosť čiže insomnia je porucha spánku, kedy človek nemôže zaspať alebo sa počas noci často prebúdza v dnešnom svete je toto naozaj veľkým problémom u nie práve malého percenta ľudskej populácie.
24.04.2019
Imunita znamená v slovenčine obranyschopnosť a tento pojem pozná už aj malé dieťa a každý z nás. Je to pre nás nesmierne dôležitá vec, ktorú si musíme chrániť, aby naše telo mohlo fungovať tak, ako má.
10.04.2019
Povedzte chémiu NIE! V tomto článku sa budeme zaoberať prírodnými látkami, produkty a zameriame sa na pár problémov, s ktorými Vám môžu bylinné prípravky a prírodné látky pomôcť. Prírodnými produktmi rozumieme výrobky, ktoré neobsahujú žiadnu umelo získanú chémiu.
17.03.2019
V tomto článku sa zameriame na problém padanie vlasov, ich kvalitu, hustotu, farbenie a čo pre nich urobiť. Zistite, aké vitamíny pomáhajú zlepšovať kvalitu Vašich vlasov.
24.02.2019
Detoxikácia, z latinského toxicus, v preklade znamená jedovatý, ide teda o proces odstránenia nejakej toxické látky. Detoxikácia organizmu teda znamená očistu tela od všetkých nežiaducich a pre naše telo neprospešných látok.
29.01.2019
Dnešné produkty, či už sú živočíšne či poľnohospodárske už dlhšiu dobu neobsahujú zďaleka toľko živín, ako tomu bolo u našich predkov. To všetko je následkom umelých splodín chemického priemyslu a zásahu človeka do prírody všeobecne.
Článkov na stránku 102030